4. Өрнектер құрастырып, олардың мәнін тап. 65 санына 53 пен 21-дің айырмасын қос.500 бен 100

сандарының қосындысынан 200-ді азайт.65 пен 21 сандарының айырмасын 24 пен 2 саныныңқосындысына арттыр.1000 санынан 600 бен 100-дің айырмасын азайт.16 мен 12 сандарының қосындысына 40-ты қос.35. Көбейту мен бөлуге өзара байланысты теңдіктер құрасты10 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Дарья.

Ответ:

1)65+(53-21)=65+32=97

2)(500+100)-200=600-200=400

3)түсінбедім

4)1000-(600-100)=1000-500=500

5)(16+12)+40=28+40=68