7 есеп 81 бет 4 сынып Өрнек түрінде жаз жəне мəнін тап: 805 жəне 5 сандарының көбейтіндісін 1025-ке

арттыру; 10000 санын 40 025 жəне 5 сандарының бөліндісіне кеміту; 4025 жəне 5 сандарының бөліндісін 100 есе арттыру.

Ответы на вопрос

Отвечает Саргсян Самвел.

(805*5)+1025=5050
10000-(40025:5)=1995
(4025:5)+100=905