24 пен 16 сандарының ең кіші ортақ еселігін табындар


Ответы на вопрос

Отвечает Синицина Екатерина.

24|2 16|2. 2³×3

12|2. 8|2. 2³

6 |2 4|2 2³×3=2×2×2=8 8×3=24

3|3. 2|2. ЕКОЕ(24;16)=24

1. 1