Побудувати прямокутний трикутник з катетами 3 см, 4 см та гіпотенузою 5 см. Записати sin a, cos a,

tg a ctg a., де кут а утворений катетом 4 см і гіпотенузою.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Александр.

Ответ:

Рішення:

Повна площа призми S = 2Sпідстава + Sбiчна

Другий катет підстави а = √с²-b²=√5²-3²=√16 = 4 см

Периметр підстави Р = а + b + c = 12 см

Площа підстави S= ab/2 = 6 cм²

Бічна поверхня S= Р*h = 12*6 = 72 см²

S = 2*6 + 72 = 84 см²