Знайдіть діаметр кола, площа якого дорівнює 81πсм²


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Вика.

Ответ: 81*π=π*R^2⇒R^2=81⇒R=9см⇒диаметр равен 9*2=18 см.

Пошаговое объяснение: