❗ СРОЧНО ❗ Знайдіть радіус кола,якщо кінці його діаметра віддалені від дотичної до кола на 5 см і

15см. Решить и ответ пожалуйста ❤️.Пжпжпжпжпж​

Ответы на вопрос

Отвечает Садеева Регина.

Ответ:

AD-15 см, BC -5 см, AB - діаметр, DC - дотична. ABCD - прямокутна трапеція => R = середній лінії трапеції, а вона = (15 + 5) / 2 = 10 см, а діаметр = 10 * 2 = 20 см