Діаметр кола 7,8см знайти довжину кола


Ответы на вопрос

Отвечает Бегоян Рипсимэ.

Ответ:

довжина кола 24,492 см

Пошаговое объяснение:

L=pD

L=3,14*7,8

L=24,492 см

Отвечает Портнягин Лев.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола дорівнює:

L = 2πr = 2*3,9*π = 7,8π cм = 7,8*3,14= 24,492 см

r=d/2=7,8:2= 3,9 см