За якого значення t значення виразу -0,3t +18 на 5 більше від значення виразу 0,1t +1?


Ответы на вопрос

Отвечает Куратник Даша.

Ответ:

30.

Пошаговое объяснение:

- 0,3t +18 - (0,1t +1) = 5

- 0,3t +18 - 0,1t - 1 = 5

- 0,4t + 17 = 5

- 0,4t = 5 - 17

- 0,4t = - 12

t = -12 : (- 0,4)

t = 120 : 4

t = 30

Проверка:

- 0,3•30 +18 - (0,1•30 +1) = 5

- 9 +18 - (3 +1) = 5

9 - 4 = 5

5 = 5 - верно.