Ширина прямокутника 10 см , а довжина на 3 см менша знайти q і s


Ответы на вопрос

Отвечает Сюравчик Ілля.

1) 10 - 3 =7см- довжина

2)Р= 10+7=17 см

3)S= 10•7=70см