Площа круга 314 см. Знайдіть його радіус.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ершова Анастасия.

Ответ:

Так як формула для обчислення площі  π×r², а π=3.14,то звідси маємо:

314/3.14=100

100 - це радіус в квадраті

10 - це радіус

Отвечает Нурпеисова Аружан.

Ответ:

R=10

Пошаговое объяснение:

площадь S = pi * R^2

решение

R=√314:3,14 (всё под корнем)=√100 =10,