Коли зменшуване збільшили на 3,7 а відємник зменшили на 3,3 то різниця стала дорівнювати 17,9 На

скільки зменшуване було більше від відєммника??

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Виктория.

Ответ: зменшуване більше від'ємника на 10,9.

Пошаговое объяснение:

Нехай зменшуване буде х, а від'ємник буде y. Запишемо рівняння:

х + 3,7 - (y - 3,3) = 17,9

 х + 3,7 - y + 3,3 = 17,9

х - y + 7 = 17,9

 х - y = 17,9 - 7

х - y = 10,9

х - y   різниця між зменшуваним і від'ємником і дорівнює 10,9