1) Зменшуване збільшили на 2. Як треба змінити від'ємник,.1) Зменшуване збільшили на 2. Як треба

змінити від'ємник, щоб різниця: а) зменшилась на 12; б) збільшилась на 6; в) зменшилась на 2 г) не змінилася?. 2) Від'ємник зменшили на 8. Як треба змінити зменшуване, щоб різниця: а) збільшилась на 3; б) зменшилась на 5; в) зменшилась на 10; г) збільшилась на 8?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Анастасия.

х+2-12=10 на 10

х+2-6=4 на 4

х+2-2=0 на 0

на 2

на5

на 13

на 18

на 2