ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО Човен плив 5 год за течією ріки й 4 годпроти течії. ЯкийШлях

подолав човен за весь час руху, якщо швидкість течії ріки2 км/год, а власна швидкість човна 12 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Агулов Паша.

Відповідь:110

Покрокове пояснення

5*(12+2) + 4(12-2) = 70+40 = 110км