човен плив 5 годин за течією ріки 4 години проти течії ріки який шлях подолав човен за весь час

руху якщо швидкість течії ріки 2 км год а власна швидкість човна 12 км год​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкович Тёма.

Відповідь:

5*(12+2) + 4(12-2) = 5*14 + 4*10 = 70+40 = 110км

Покрокове пояснення: