Знайдить коринь ривняння х+7=1


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Виктория.

Ответ:

x+7=1

x=1-7

x=(-6)

(-6)+7=1

Отвечает Мишинева Виталия.

Ответ:

x= 1-7

(щоб знайти невідомий доданок, треба від суми відняти відомий доданок)

x= -6