Знайдить значення а у ривнянни (а-4)x=2+3а якщо ривняння мае коринь -4


Ответы на вопрос

Отвечает Гладько Инга.
(а-4)(-4)=2+3а      подстарили х=-4
-4а+16=2+3а
-7а=-14
а=2