теплохід йшов 4 години за течією і 3 години проти течії 42км власна швідкість 2,5 швідкисть течі за

скіки теплохід пройде за вей цей час.

Ответы на вопрос

Отвечает Рашевська Юлія.
1. Швидкість за течією 42+2,5=44,5 ким/год
2.Швидкість проти течії 42-2,5=39,5 КМ/ год
3. Шлях за течією 44,5*4=178км 4.шлях проти течії 39,5*3=118,5 км 5. Весь шлях проти течії 178+118,5=296,5 км