Автомобіль їхав 3 год зі швидкістю 60 км/год і 2 год зі швидкістю 55 км/год. Знайдіть середню

швидкість руху автомобіля на всьому шляху. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмский Андрей.

Ответ:

58км/год

Пошаговое объяснение:

3*60=180

2*55=110

110+180=290

3+2=5

290/5=58

Отвечает Куангали Нурболат.
2х55=110
3х60=180
2+3=5
290:5=58 (км/год)