Автомобіль їхав 1.5 год зі швидкістю 62км/год 2.4 год зі швидкістю 65км/год і 1.1 год зі швидкістю

60км/год. Знайдіть середню швидкість руху автомобіля на всьому шляху помогите пж!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сералинов Азамат.

Ответ:

62*1,5 = 93 км

65*2,4 = 156 км

60*1,1 = 66 км

(93+66+156):(1,5+2,4+1,1)= 325 : 5 = 65км/год - сер. швид.

В: 65км/год

Пошаговое объяснение: