1. Розв'язати задачу. Відстань між двома пунктами 1256 км.Із цих пунктів водночас назустрічодин

одному виїхало два автомобіля.Якою буде відстань між автомобілямина той час, коли перший проїде ,, а1другийусієї відстані?4​

Ответы на вопрос

Отвечает Венедиктов Костя.

Пошаговое объяснение:

3/8+2/7=21/56+16/56=37/56 проехали оба автобуса

1456/56*37= 962 км проехами оба автобуса

1456-962=494 км осталось между автобусами