Відстань між двома пунктами 1456 км. Із цих пунктів  одночасно назустріч один одному виїхали

два автобуси. Яка відстань буде між автобусами на той час, коли перший проїде 3/8, а другий - 2/7 всієї відстані?   ( 3/8 и 2/7 дроби)

Ответы на вопрос

Отвечает Якупов Руслан.
S1=1456/1 x 3/8=546
S2=1456/1 x 2/7=624
S= S1+S2=546+624=1170
Відстань між автобусами= 1456-1170=286 .
По-моему так ) 
Я не уверенна