Відстань між двома пунктами 1456 км.Із цих пунктів одночасно на зустріч один одному виїхали 2

автобуси.Яка відстань буде між автобусами на той час коли 3 2 --- --- перший проїде 8 ,а другий- 7 усієї відстані ?

Ответы на вопрос

Отвечает Годаева Диана.
1)1456:8*3=546(км)-проедет первый. 2)1456:7*2=416(км)-проедет второй. 3)546+416=962(км)-проедут вместе. 4)1456-962=494(км)- между ними.