865°. Відстань між двома пунктами 1456 км. Із цих пунктів одночасно назустріч один одному виїхали

дваавтобуси. Яка відстань буде між автобусами на той час,коли перший проїде 3/8, а другий - 2/7 усієї відстані?Помогите, плизз, ну только с кратким записом, если его не будет, бан >_<​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Виолетта.

Ответ:

1456:7=208км-одна частника із 7

1456:8=182км-одна частинка із 8

208*2=416км- проїхав другий автобус

182*3=546км-проїхав перший автобус

1456-(546+416)=494км

Пошаговое объяснение:

Перший ав. проїхав- 3/8 усієї відстані

Другий ав. проїхав- 2/7 усієї відстані

Відстань між ними-?км