В автопарку слегкові й вантажні автомобілі, причому вантажні становлять 37% Відомо, що легкових

автомобілів на 52 більше,ніж вантажних. Скільки всього автомобілів в автопарку? Скількилегкових автомобілів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кучаева Настя.

Ответ:

a- количество грузовых машин

a+52 - количество легковых машин

a+a+52=(2a+52) - всего машин

записываем условие задачи математическим языком:

вантажні автомобілі становлять 37% автомобілів в автопарку

a=0,37(2a+52)

отсюда находим количество грузовых машин

a=0,74a+19,24

0,26a=19,24

a=74 (количество грузовых машин)

74+52=126 (количество легковых машин

126+74=200 (всего машин)