Бабуся купила на ринку овочі. Помідор було у 2 рази менше, ніж картоплі, а огірків – 40% від

кількості картоплі. Маса всієї покупки становила 19,76 кг. Скільки кілограмів кожного виду овочів купила бабуся?

Ответы на вопрос

Отвечает Нурлаева Камилла.

Я на русском напишу,ок?

Помидор— х:2 кг

Картошка— х кг

Огурцы— х×40/100 кг

Всего—19,76 кг

Составим уравнение:

х/2+х+40х/100=19,76

Далее чтобы убрать знаменатели умножаем все уравнение на 100и получаем:

50х+100х+40х=1976

190х=1976

х=10,4

Картошки — 10,4 кг

Помидоры — 10,4:2=5,2 кг

Огурцы — 10,4×40:100=4,16 кг