Помогите решить задачу по математике!!! Даю 20 баллов) У двох цистернах 119,88 т бензину. У

першій цистерні бензину на 15,6 т більше, ніж у другій. Скільки бензину в кожній цистерні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Процук Александр.

Ответ:

52,1, 67,7

Пошаговое объяснение:

( х+15,6)+х=119,8

2х+15,6=119,8

2х=119,8-15,6

2х=104,2

х=104,2:2

х=52,1

де х, друга цістерна=52,1, а перша 52,1+15,6=67,7

Отвечает Прорвин Роман.

Ответ:Складаємо рівняння:

(х+15,6)+х=119,8

2х+15,6=119,8

2х=119,8-15,6

2х=104,2

х=104,2:2

х=52,1—друга цестерна

Потім знаходимо скільки в першій тобто замість х підставляємо 52,1

х+15,6=52,1+15,6=67,7—в першій цистерні

Пошаговое объяснение: