У першій цистерні було у 6 разів більше бензину, ніж у другій цистерні. Після того, як з першої

цистерни взяли 20л бензину, а у другу долили 40л, то у першій цистрені стало на 80л більше. Скільки бензину було у цистернах спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Азизов Нариман.

Во второй было х, в первой 6х, после того, как взяли из первой 20, а во 2 долили сорок, в первой стало 6х-20, во второй х+40, составим и решим уравнение.

6х-20-(х+40)=80

6х-20-х-40=80

5х=80+60

х=140/5=28

Во второй цистерне было 28л.

В первой цистерне было 6*28=168/л/