У двох цистернах 119,88 т бензину. У першій цистерні бензину на 15,6 т більше, ніж у другій.

Скільки бензину в кожній цистерні?

Ответы на вопрос

Отвечает Кенесбек Арука.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у другій цистерні - х л бензину, тоді у першій (х+15,6) л

х+х+15,6= 119,88

2х= 119,88 - 15,6

2х= 104,26

х= 52,13 л у другій цистерні

х+ 15,6= 52,13+ 15,6=67,73 л у першій