Середнє арифметичне трьох чисел становить 16.Знайдіть суму цих чисел.Знайдіть ці числа якщо друге

на 8 менше першого і на 11 більше за третє

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровский Валера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай перше число -х , тоді друге - (х-8), а третє- (х+11)

(х+х-8+х+11) : 3 = 16

3х+3= 16 * 3

3х+3= 48

3х= 45

х= 45 : 3

х= 15 перше число

х-8= 15-8= 7 друге число

х+ 11= 15 + 11= 26 третє число