На двох озерах було порівну качок.Коли з першого озера відлетіло 25 качок, а з другого 20,то на

першому озері залишилося в 6 разів менше качок, ніж на другому. Скільки качок було на кожному озері?

Ответы на вопрос

Отвечает Аспедников Макс.

Відповідь: 26

Покрокове пояснення:

Було:

х качок на першому озері; х качок на другому

Стало:

(Х-25) на першому

(Х-20) на другому

За умовою:

6(х-25)=х-20

6х-150=х-20

6х-х= -20 + 150

5х = 130

х = 130:5

х=26 було качок на першому та другому озері

Перевірка: х -25=1; х-20=6 на першому в 6р. менше