Помогите решить задачу(очень срочно) На двох озерах було порівну качок. Коли з першого озера

улетіло 29 качок, а з другого- 11 качок, то на першому озері залишилося в 7 разів менше качок, ніж на другому Скільки качок було на кожному озері спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Kravcov Denis.

Ответ:

32

Пошаговое объяснение:


Отвечает Любченко Андрей.

Ответ:

32

Пошаговое объяснение:

в первом было х, а во втором у, тогда:

x = y \\ 7(x - 29 )= y - 11 \\ \\  7x - 203 = y - 11 \\ 7y - 203 = y - 11\\ 6y = 192 \\ y = 32