На двох озерах було порівну качок. Коли з першого озера улетіло 29 качок, а з другого 11 качок, то

на першому озері залишилося в 7 разів менше качок, ніж на другому. Скільки качок було на кожному озері спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мырзабаева Айым.

Ответ:

Нехай Х качок на кожному озері,тоді

(x - 29) качок на першому озері,

(x-11) качок на другому озері

(x-11) : (x-29) = 7

x=11 = 7 * (x - 29)

x-11=7x-203

7x-x=203 -11

6x=192

x= 192 : 6

х=32 качок

Отвечает Андреева Виктория.

Пошаговое объяснение:

1 озеро = 2 озеро = х уток было первоначально

7(х - 29) = х - 11

7х - 203 = х - 11

7х - х = -11 + 203

6х = 192

х = 192 : 6

х = 32

1 озеро = 2 озеро = (х) = 32 утки было первоначально