Периметр прямокутної ділянки 240м,а його ширина 40м.Знайди площу ділянки


Ответы на вопрос

Отвечает Гуркин Витя.

Ответ:

3200 м

Пошаговое объяснение:

1)240-(40×2)= 160 (две длинны)

2) 160÷2=80 (одна длинна)

3)80×40=3200(м) - площадь

Отвечает Mytso Diana.

Ответ:

3200 м²

Пошаговое объяснение:

P = 2 * (a + b)

240 = 2 * (a + 40)

a + 40 = 120

a = 80

S = a * b

S = 40 * 80 = 3200 м²