Довжина прямокутної ділянки дорівнює 21м,ширина становить 10м.знайди довжину іншої прямокутної

ділянки,яка маєширину 14мі ту саму площу

Ответы на вопрос

Отвечает Силуянова Дашуля.
1)   21*10=210(м²) - площадь каждой делянки
2)   210:14=15(м) - ширина второй делянки