Довжина прямокутної ділянки 32 м, а її ширина — 4/8 від довжини. Знайди периметр і площу цієї

прямокутної ділянки. не понимаю помагите​

Ответы на вопрос

Отвечает Курманалиева Миюка.

Ответ:

Р=96 м

S=512 м.кв.

Пошаговое объяснение:

Знайдемо ширину = 32*4/8=16м

Тоді периметр Р=(32+16)*2=96 м

Площа S=32*16=512 м.кв.