18 год 30 хв - 9год 45 хв8 р 15 міс - 3 р 19 міс 4 доби 18 год - 2 доби 21 год 45 хв25 с - 32 хв

45с 3р8 міс +3 р 9 міс 6 год 35 хв +9 год 36 хв8 хв 20 с +12 хв 59с 1 доба 13год +5діб 11год 7 міс 14 днів +5міс08 днів23т 616 кг \82 2кг\5гПараметр прямокутної ділянки 268м а її ширина 52м Знайди площу цієї ділянки.Автобус їхав 2 години зі швидкістю 82 км\год і 4 години зі швидкістю 70 км\год. Знайди площу цієї ділянки.

Ответы на вопрос

Отвечает Пронина Дашка.
№1
18 год 30 хв - 9год 45 хв=1110мин-585мин=525мин=8ч 45мин
8 р 15 міс - 3 р 19 міс =111мес-55мес=56мес=4 года 8мес
4 доби 18 год - 2 доби 21 год=114ч-69ч=45ч=1 сутки 21ч
45 хв25 с - 32 хв 45с =2725сек-1965сек=760сек=12мин 40сек
3р8 міс +3 р 9 міс =44мес+45мес=89мес=7 лет 5мес
6 год 35 хв +9 год 36 хв=15ч 71мин=16ч 11мин
8 хв 20 с +12 хв 59с =20мин 79сек=21 мин 19сек
1 доба 13год +5діб 11год =6суток 24ч=7 суток
7 міс 14 днів +5міс08 днів=12мес 22 дня=1 год 22дня
23т +616 кг \82=23616кг:82=288кг 
2кг\5г=2000г:5г=400г

№2
1)268:2-52=82м-длина.
2)52*82=4264 м2-площадь.

№3
1)2*82=164км-за 2 часа.
2)4*70=280км-за 4 часа.
3)164+280=444км-за 6ч.

Отвечает Мамаев Максим.
18 год 30 хв - 9год 45 хв8 р 15 міс - 3 р 19 міс 418 год 30 хв - 9год 45 хв
8 р 15 міс - 3 р 19 міс 
4 доби 18 год - 2 доби 21 год 
45 хв25 с - 32 хв 45с 
3р8 міс +3 р 9 міс 
6 год 35 хв +9 год 36 хв
8 хв 20 с +12 хв 59с 
1 доба 13год +5діб 11год 
7 міс 14 днів +5міс08 днів
23т 616 кг \82 
2кг\5г
Параметр прямокутної ділянки 268м а її ширина 52м Знайди площу цієї ділянки.
Автобус їхав 2 години зі швидкістю 82 км\год і 4 години зі швидкістю 70 км\год. Знайди площу цієї ділянки.