Довжина прямокутної ділянки дорівнює 21 м,ширина становить 10 м.Знайди довжину іншої прямокутної

ділянки,яка має ширину 14 м і ту саму площу.

Ответы на вопрос

Отвечает Митусова Александра.
1)21×10=210(м²)-площа першої ділянки
2)210:14=15(м)
Відповідь: 15м