При відгодівлі великої рогатої худоби 40 кг сіна можна замінити 25 кг силосу.

Скількипотрібносилосу, щоб замінити 552 кг сіна?​

Ответы на вопрос

Отвечает Цынцарь Дмитрий.

Ответ:

552÷40=13,8(кг)

13,8×25=345(кг)

Відповідь: 345 кг силосу потрібно щоб замінити 552 кг сіна