Якщо пошити 3 костюми, то залишиться 2,6 м тканини, а для того щоб пошити 5 костюмів, не вистачить

2,2 м тканини. Скільки тканини необхідно для того, щоб пошити один костюм? Якби у фермера було 4 корови, то в нього залишилося б 2,8 т заготовленого сіна, а якби у нього було 7 корів, то йому б не вистачило 0,8 т сіна. Скільки тонн сіна з’їдає одна корова?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Андрей.
№1
пусть х - витрати на пошиття одного костюму , тоді
 3х+2,6=5х-2,2
3х-5х=-2,2-2,6
-2х=-4,8
х=-4,8:(-2)
х=2,4 м тканини треба на пошиття одного костюму

№2
х- кількість т сіна , яке  з*єдає одна корова
тоді
4х+2,8=7х-0,8
4х-7х=-0,8-2,8
-3х=-3,6
х=-3,6:-3
х=1,2 т сіна з*їдає одна корова