Допоможіть будласка розв'язати задачу. Корові на день давали 24 кг силосу і стільки ж силосу давали

восьми вівцям порівну. На стільки кілограмів силосу більше давали на день корові, ніж вівці?

Ответы на вопрос

Отвечает Сентялёва Валерия.
1) 24:8=3(кг)-силосу на день давали одній вівці;
2) 24-3=21(кг)- силосу більше давали корові на день.