Щоб нагодувати 4 коней і 12 корів, потрібно 120 кг сіна на день, а щоб нагодувати 3 коней і 20

корів потрібно 167 кг сіна. знайдіть данину норму сіна для коня та для корови розвяжіть способом системи лінійних рівнянь методом додавання СРОООЧНООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Мясникова Светлана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Кони = х

Коровы = у

4х + 12у = 120 | : 4

3х + 20у = 167

х + 3у = 30

3х + 20у = 167

Решим систему методом сложения

4х + 23у = 197

х + 3у = 30

4х + 23у = 197

х = 30 - 3у

1)

4(30 - 3у) + 23у = 197

120 - 12у + 23у = 197

-12у + 23у = 197 - 120

11у = 77

у = 77 : 11

у = 7

2)

х = 30 - 3у

х = 30 - 3*7

х = 30 - 21

х = 9

Кони = (х) = 9 кг

Коровы = (у) = 7 кг