За перший день Василько прочитав 25% усієї книги, за другий день 63 % остачі, а за третій день

решту 96 сторінок. Скільки сторінок у книжці?

Ответы на вопрос

Отвечает Жулаев Максат.
100-25-63=12
12%=96
100%=96/12*100=800 - ответ