За перший день Василько прочитав 25% усієї книжки, за другий—68% остачі, а за третій решту - 96

сторінок.Скільки сторінок у книжці?

Ответы на вопрос

Отвечает Галеев Богдан.
1) 0,25 + 0,68 • ( 1 - 0,25 ) = 0,25 + 0,68 • 0,75 = 0,25 + 0,51 = 0,76 ( книги ) за два дня
2) 1 - 0,76 = 0,24 ( книги ) за третий
прочитал
3) 96 : 0,24 = 400 ( стр )
Ответ 400 стр