Трактор зорав поле за 3 дні. За перший день було зорано 35% площі поля, за другий на 4 га меньше,

ніж за перший, а за третій день 25 га. Знайдіть площу поля

Ответы на вопрос

Отвечает Решанов Даниил.

Пошаговое объяснение:

Х га площадь поля

0,35х га - за 1 день

(0,35х-4) га за 2 день

25 га за 3 день

0,35х+0,35х-4+25=х

0,7х-х= - 21

-0,3х= - 21

Х=70 га площадь поля

Отвечает Гелашвили Теймураз.

Ответ:

70 га

Пошаговое объяснение:

Нехай площа поля х га, тоді за умовою

х-0,35х-0,35х+4 =25

0,3х=21

х=70

Площа поля 70 га.