поле було зорано трьома трактористами.перший зорав 2/9поля другий 1/3поля.яку частину поля зорав

третій тракторист?який з трактористів зорав найбільшу частину поля​

Ответы на вопрос

Отвечает Gadji Djemil.

1)   \frac{1}{3}= \frac{3}{9}    зорав другий

2)  \frac{2}{9} +\frac{3}{9}= \frac{5}{9}  зорали перший та другий разом

3) 1-\frac{5}{9}= \frac{9}{9} -\frac{5}{9} =\frac{4}{9}  зорав третій.

    \frac{2}{9}   третій тракторист зорав найбільшу частину поля​.

Вiдплвiдь:   1) \frac{4}{9}  зорав третій;

                    2) Третій тракторист зорав найбільшу частину поля.​