За перший день було зорано 25 г поля,що на 6 г менше,ніж за другий день,а за третій день на 9

гектарів більше,ніж за перший.Скільки гектарів поля було зорано за три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Коценко Леонид.
1) 25+6=31 (га)- зорано за другий день
2) 25+9=34(га)- зорано за третій день
3) 25+31+34=90(га)-зорано за три дні
Відповідь: 90 гектарів.