За перший день було зорано 1248 га поля, за другий – на 328 га менше ніж за перший день, за третій

– половина того, що зорано за перші два дні. Скільки поля зорали за 3 дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Мнацаканян Арман.
Ответ:
1248-328=920 га - за другий день
920+1248=2168 га - за 2 дні
2168/2=1084 га - за третій день
1084+2168=3252 га - за 3 дні

Пошаговое объяснение:

Отвечает Половникова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое Ответ:объяснение:1)объяснен

1)1248-328=920(га) за 2 день
2)1248 + 920=2168(га) за 1 і 2 день
3)21 ' 22От68:

)