О Розв'язати задачу: За три днi зорали 240 га поля. За другий день зорали у 2 рази менше, ніж за

перший і на 20 га менше, ніж за третій. Скільки гектарів зорали за кожен день?

Ответы на вопрос

Отвечает Адылханова Томирис.

Пошаговое объяснение:

Вспахали в 1 день = 2х га поля

Вспахали во 2 день = х га поля

Вспахали в 3 день = х + 20 га поля

Всего вспахали = 240 га поля

2х + х + х + 20 = 240

4х + 20 = 240

4х = 240 - 20

4х = 220

х = 220 : 4

х = 55

Вспахали в 1 день = (2х) = 2 * 55 = 110 га поля

Вспахали во 2 день = (х) = 55 га поля

Вспахали в 3 день = (х + 20) = 55 + 20 = 75 га

Отвечает DELETED.

За перший день зорали 240 га : 3 дні = 80 га на день.

За другий день зорали у 2 рази менше, тобто 80 га : 2 = 40 га на день.

За третій день зорали 240 га - 20 га = 220 га.

Отже, за третій день зорали 220 га : 1 день = 220 га на день.

Прийшли до висновку, що:

- першого дня зорали 80 га;

- другого дня зорали 40 га;

- третього дня зорали 220 га.

Відповідь: за перший день зорали 80 га, за другий день - 40 га, за третій день - 220 га.