Аркуш картону має форму прямокутника, довжина якого 136 см , а ширина 88 см. Цей лист треба

розрізати без відходів на рівні квадрати. Які найбільші квадрати можна отримати з цього листа? Скільки таких квадратів можна отримати?

Ответы на вопрос

Отвечает Гулевич Вероника.

Відповідь:

187 квадратів разміром 8 * 8 см.

Покрокове пояснення:

Знайдемо прості множники для чисел 136 та 88 та перемножимо однакові.

136 = 2 * 2 * 2 * 17

88 = 2 * 2 * 2 * 11

Знайдемо добуток одинакових простих множників.

2 * 2 * 2 = 8 см. - це сторона квадрата.

17 * 11 = 187 - це кількість квадратів.