Лист кахлю має форму прямокутника, довжина якого 148 см, а ширина - 140 см. Цей лист треба

розрізати без відходів на рівні квадрати. Які найбільші квадрати можна отримати з цього листа (вказати їх сторону) ?

Ответы на вопрос

Отвечает Неведомская Елизавета.

це з цієї програми якщо що


Отвечает Семашко Евгений.
Найдемо найбільший спільний дільник довжини і ширини прямокутника:

148 = 2(2)*37

140 = 2(2)*5*7

НСД(148,140) = 22 *22 = 88

Отже, з цього листа можна отримати квадрати розміром 88 см на 88 см.

цифры в скобках -степень
*-умножить